Nawigacja

Poniedziałek 21.04.2025

liczba odwiedzin: 254353
  • Lekcja w Akademii Pana Kleksa

    Lekcja w Akademii Pana Kleksa

    13 kwietnia 2018r. odwiedzili nas aktorzy Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik” z Białegostoku z przedstawieniem „Akademia Pana Kleksa”. Opowieść Brzechwy w ich wykonaniu zabrała nas w bajkowy świat szkoły Ambrożego Kleksa, w której przygoda goni przygodę, a nauka jest przyjemnością. Kolorowe kostiumy, barwna scenografia i rekwizyty wzbudziły entuzjazm uczniów. Najbardziej żywiołowo reagowały maluchy z oddziału przedszkolnego. Dzieci uczestniczyły czynnie w przedstawieniu, a za udzielenie dobrych odpowiedzi na pytania dostawały piegi, które przyklejał im sam Pan Kleks. Wszyscy śpiewali razem z aktorami piosenki „Witajcie w naszej bajce” i „Na Wyspach Bergamutach” oraz recytowali wiersz „Leń”.

    Przedstawienie dostarczyło uczniom wielu pozytywnych wrażeń.

  • Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty

    Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty

    12 kwietnia 2018r. uczniowie klasy szóstej przystąpili do Sprawdzianu Szóstoklasisty przygotowanego przez Wydawnictwo Operon. Przez 80 minut rozwiązywali zadania z języka polskiego i matematyki, a po krótkiej przerwie zmierzyli się z zadaniami z języka niemieckiego. Testy sprawdzają umiejętności uczniów i ich przygotowanie do kontynuacji nauki w klasie VII.

     Z niecierpliwością czekamy na wyniki szóstoklasistów.

  • Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

    Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

    Dnia 10 kwietnia 2018r. w klubie czytelniczym ABC w Mikołajkach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej. Wśród 44 uczestników ze szkół z gminy Mikołajki byli również uczniowie naszej szkoły:

    w kategorii klas I – III:

    Antosia Tytko

    w kategorii klas IV – VI:

    Oliwia Buśko

    Jurek Rejchel

    Filip Cybul

    w kategorii klas 7 i gimnazjalnych:

    Marceli Fydrych.

    Każdy uczestnik zaprezentował jeden wiersz o charakterze religijnym. Jury oceniło dobór repertuaru, technikę wykonania, interpretację utworu i ogólny wyraz artystyczny.

    Wśród nagrodzonych znaleźli się Antosia (III miejsce) i Marceli (II miejsce), którzy wezmą udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Mrągowie. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pani Oli Dody – nauczycielki języka polskiego.

    Gratulujemy!

  • Przemoc boli

    Przemoc boli

    W dzisiejszym zinformatyzowanym świecie, w którym technologia związana jest mocno z pracą, nauką i rozrywką, konieczne staje się częstsze zwracanie uwagi na sprawę bezpieczeństwa w wirtualnej przestrzeni. Powszechny dostęp do komputera, a przede wszystkim korzystanie z sieci to poza wieloma zaletami liczne zagrożenia czyhające na ich użytkowników.

    04.04.2018r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dotyczące cyberprzemocy przeprowadzone przez panie policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas III – VII. Prowadzące nawiązały dobry kontakt z uczniami, którzy chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem jako użytkownicy portali społecznościowych. Pani policjantka (z udziałem dzieci) omówiła wszystkie zagrożenia związane z użytkowaniem komputera i telefonu. Uczestnicy otrzymali ulotki „Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe” oraz „Nie zgadzam się na przemoc!”.

    Podczas warsztatów uczniowie:

    • dowiedzieli się, czym jest cyberprzemoc i jakie są jej przejawy;
    • uświadomili sobie, jakie mogą być konsekwencje przemocy w Internecie dla sprawcy i ofiary;
    • nauczyli się, jak bronić się przed przemocą w Internecie oraz gdzie szukać pomocy;
    • uświadomili sobie, jakie są mechanizmy uzależnienia od Internetu;
    • dowiedzieli się jak rozpoznawać i asertywnie reagować na zagrożenia płynące z sieci.

    Na koniec spotkania poruszono temat „Prawna ochrona dóbr osobistych człowieka, w tym nietykalności cielesnej, a zwyczaje szkolne”. Policjantka wyjaśniła uczniom, że niewłaściwe zachowanie na lekcjach i przerwach może mieć bardzo niekorzystne dla nich skutki. Łamanie prawa wewnątrzszkolnego i niestosowanie się do zasad panujących w szkole może skończyć się w sądzie rodzinnym.

    Spotkanie odbyło się z inicjatywy pani Adriany Stręt w ramach programów „Bezpieczna szkoła. Bezpieczny uczeń” i „Uczeń bezpieczny w sieci”.

  • Życzenia Wielkanocne

    Życzenia Wielkanocne
  • Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej

    Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej

    Szkoły Podstawowej w Woźnicach

     na rok szkolny 2018/2019

     

    1. Bednarczyk Adam
    2. Błaszczyk Szymon
    3. Kłos Jakub
    4. Murach Hubert
    5. Petke Patryk
    6. Radziszewski – Burchan Oliwier
    7. Szyłejko Oliwia
    8. Żeszko Katarzyna
  • Słodkie życzenia

    Słodkie życzenia

       25 marca 2018r. podczas mszy w kościele parafialnym w Woźnicach uczniowie rozdawali mieszkańcom sołectwa Woźnice ciasteczka z życzeniami świątecznymi. Ciastka przygotowali pod kierunkiem pań Barbary Dębowskiej i Aliny Karpienko uczestnicy zajęć w świetlicy socjoterapeutycznej, dekoracją zajęły się panie Adriana Stręt, Żanetta Janowicz i pani dyrektor. Przygotowano około 200 ciasteczkowych prezencików. Mieszkańcy z zadowoleniem przyjęli słodkie życzenia.

    Akcję przeprowadzoną w ramach programu „Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń” koordynowała pani Adriana Stręt.

  • Dzień Zdrowej Żywności

    Dzień Zdrowej Żywności

    Tradycją w naszej szkole stały  się  obchody Dnia Zdrowej Żywności. W tym roku został zorganizowany 21 marca. Celem obchodów jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci, integracja szkolnej społeczności, propagowanie wiedzy o zdrowym żywieniu, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie. Uczestnicy obejrzeli prezentację pt. „Wszystko, co powinieneś wiedzieć o zdrowym odżywianiu się”, z której dowiedzieli się co to znaczy odżywiać się zdrowo, co należy jeść a czego unikać i dlaczego. Rano na ścianie w holu szkoły z inicjatywy pani Oli pojawiła się kartka dużego formatu, na której każdy mógł narysować ulubiony owoc lub warzywo. Na tablicach korkowych umieszczono kartki z hasłami zachęcającymi do jedzenia owoców i warzyw, aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania – był to efekt pracy dzieci na zajęciach komputerowych. Uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami przygotowali zdrowe potrawy – sałatki, przekąski, kanapki, desery, które zostały zaprezentowane  na wspólnym stole. O tym jak dobre i smaczne potrawy przygotowano, można było przekonać się podczas degustacji. Tego dnia w naszej szkole było nie tylko kolorowo ale także smacznie i zdrowo.

    Impreza przygotowana i realizowana była w ramach programu Trzymaj formę!

  • Kibole, blokersi, grupy podwórkowe

    Kibole, blokersi, grupy podwórkowe – co robić, jeśli rozpoznajesz zagrożenie, jak się bronić przed wciągnięciem do „paczki”

    Dnia 21.03.2018r. uczniowie klasy VII przeprowadzili pogadankę dla młodszych kolegów i koleżanek na temat charakterystyki wybranych grup podwórkowych (kibole,blokersi, dresiarze itp.)  Zostały zdefiniowane nieformalne grupy podwórkowe działające na terenie naszego kraju i dokonano ich charakterystyki. Zaznaczono zagrożenia płynące z kontaktu z grupą podwórkową oraz omówiono, jak bronić się przed wciągnięciem do niej. Oprócz tego uczniowie przebrali się za kiboli, metalowców i punków.

    Podsumowując, nauczyciele zwrócili uwagę na to, dlaczego warto grupom – kiboli, blokersów, grupie podwórkowej mówić „nie”. Z relacji nauczycieli wynika, że młodzież doskonale orientuje się w rodzajach subkultur. Zajęcia pokazały uczniom, że istnieją grupy podwórkowe, które wywierają olbrzymi wpływ na swoich członków.

  • Dzień Kolorowej Skarpetki

    Dzień Kolorowej Skarpetki

    21.03.2018r.  przypada Światowy Dzień Zespołu Downa. Pomysłodawcą święta był Stylianos E. Antonarakis, genetyk z uniwersytetu w Genewie. Data obchodów w dniu 21 marca nawiązuje do istoty zaburzenia – trisomii 21 chromosomu.  Dzień ten został ustanowiony świętem w 2005r. z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Święto ma przypominać o tym, że w społeczeństwie obok nas żyją osoby na co dzień zmagające się z poczuciem odrębności i niedopasowania. Mimo kłopotów zdrowotnych wiele z tych osób uczy się, pracuje, ma zainteresowania i korzysta z życia.

    Tego dnia założyliśmy kolorowe niepasujące do pary skarpetki. Zapoznaliśmy się z bajką pt. „Mój młodszy brat” mówiącej o tolerancji, której powinno nauczyć się od najmłodszych lat. Każda klasa stworzyła także własny projekt kolorowej  skarpetki. Wysłuchaliśmy również piosenki „Jesteśmy tu”. W ten sposób promowaliśmy prawo osób z zespołem Downa do życia i do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym.

    Okazuje się, że z Zespołem Downa można naprawdę wiele. Można zostać sławną modelką, przepłynąć kanał La Manche, grać na 8 instrumentach, prowadzić swój własny biznes, pracować w Parlamencie, skończyć studia czy nawet obronić doktorat”.

    Akcję przygotowała i przeprowadziła w ramach programu „Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń”  pedagog, pani Adriana Stręt.

  • Kiermasz wielkanocny

    Kiermasz wielkanocny

    W Niedzielę Palmową 18 marca 2018r. Rada Rodziców naszej szkoły zorganizowała w kościele parafialnym kiermasz wielkanocny. Uzyskana ze sprzedaży zajączków, palemek i stroików kwota przeznaczona została na potrzeby Rady Rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

                                                                                                                                           Małgorzata Szczepanek

                                                                                                                                        przewodnicząca Rady Rodziców

  • "Arktyka - geografia i przyroda"

    "Arktyka - geografia i przyroda"

    W dniu 15 marca 2018 r. w naszej szkole gościliśmy  Pana  dr Tomasza  Janeckiego ze Stacji Hydrobiologicznej w Mikołajkach.  W trakcie prelekcji uczniowie obejrzeli prezentację o Arktyce, z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali opowieści polarnika. W drugiej części spotkania dzieci  naszego gościa wprost zasypały pytaniami na temat krajów polarnych i warunków życia w nich panujących.

    Na profilu FB Stacji Hydrobiologicznej ukazał się wpis Pana T. Janeckiego:

     „Wczoraj miałem przyjemność prowadzić lekcję "Arktyka - geografia i przyroda" dla starszych klas zaprzyjaźnionej ze Stacją Hydrobiologiczną Szkoły Podstawowej w Woźnicach. Wszystkim prelegentom, nauczycielom, wykładowcom i mówcom życzę takich wspaniałych słuchaczy. To największa satysfakcja jeśli odbiorcy są zainteresowani, słuchają uważnie, notują i na koniec mają dziesiątki pytań (dodam, że były to pytania bardzo dojrzałe). Przez półtorej godziny nikt nawet nie spojrzał na smartfona. Brawo Woźnice! "

    Dziękujemy Panu Janeckiemu za wspaniały wykład.

  • Kangur Matematyczny

    Kangur Matematyczny

    15 marca 2018r. po raz pierwszy nasi uczniowie klasy III Antosia Tytko i Olek Kowalczyk wzięli udział w konkursie matematycznym w kategorii Maluch (klasy 3 i 4).

    Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny wywodzi się z Australii, gdzie został rozpropagowany przez Petera O'Hallorana. Po raz pierwszy odbył się w Europie w 1990r.

    Konkurs ma charakter jednorazowego testu składającego się z 24 zadań o różnym stopniu trudności. Do każdego zadania podano 5 odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie'res. Na rozwiązanie testu uczestnicy mają 75 minut.

    W konkursie bierze corocznie udział ponad 4mln uczniów z ok. 30 krajów. Nasi uczniowie zmierzyli się z zadaniami w gronie uczniów z Zespołu Oświatowego w Mikołajkach.

     Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

    Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod czujnym okiem wychowawczyni -  pani Julianny Golon.

  • Spotkanie z ratownikiem medycznym

    Spotkanie z ratownikiem medycznym

           12.03.2018r. naszą szkołę odwiedził Pan Paweł Stankowski – wiceprezes MOPRU i kierownik Stacji ratowniczej w Mikołajkach oraz Maciej Żardzin - ratownik medyczny.

           Na spotkaniu ratownicy udzielali instruktażu oraz zademonstrowali tok postępowania podczas udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Pan ratownik uświadomił uczniom na czym polega jego praca. Jak należy zachować się w nagłych wypadkach do momentu pojawienia się fachowej pomocy medycznej. Uświadomił uczniom iż tzw. ”złote minuty” ratują życie poszkodowanego. Przypomniał uczniom ważne telefony alarmowe .

              Ratownik pokazał uczniom jak należy postępować w przypadku gdy człowiek leży nieprzytomny. 

    Należy dokonać wstępnej oceny stanu, w jakim znajduje się poszkodowany.

    Sprawdzamy:

    - stan jego świadomości (zadajemy pytania, czy wie gdzie się znajduje, czy pamięta co się stało),

    - czy oddycha (przykładając rękę do ust poszkodowanego),

    - czy bije tętno (przez przyłożenie palców do tętnicy szyjnej, lub lekkie naciśnięcie splotu żylnego na nadgarstku),

    - należy wezwać pomoc i przystąpić do masażu serca i sztucznego oddychania

    - zabezpieczając miejsce wypadku, należy zwrócić uwagę zarówno na bezpieczeństwo własne, jak osób postronnych, znajdujących się w pobliżu.

    - nie wolno rozpoczynać udzielania pierwszej pomocy, jeśli w pobliżu istnieją jakiekolwiek zagrożenia.

    - przed udzielaniem pomocy, należy zabezpieczyć się przed kontaktem z krwią lub wydzielinami poszkodowanego. Teren zdarzenia powinien zostać oznaczony i zabezpieczony w taki sposób, by wykwalifikowane służby medyczne miały ułatwiony dojazd.

    Dużym zainteresowaniem  uczniów cieszyły się wskazówki związane z masażem serca i sztucznym oddychaniem. Pan Maciej wyjaśnił, dlaczego te czynności są tak ważne w pierwszych minutach. Opowiedział uczniom, jak stwierdzić, czy osoba poszkodowana straciła przytomność.

              Po omówieniu zasad uczniowie bardzo chętnie i aktywnie brali udział wykonując podstawowe czynności ratownicze pod fachowym okiem ratownika medycznego.

    Ponadto omówione zostały zasady postępowania i zachowania na lodzie i w wodzie. Kiedy nie wchodzić na lód i jak udzielić pomocy poszkodowanemu, który tonie.

    To było nie tylko bardzo miłe, ale przede wszystkim bardzo ważne spotkanie, w którym udział wzięły wszystkie dzieci z  klas od III do VII.

    Mamy nadzieję, że spotkanie to pomogło zaszczepić ideę konieczności pomocy osobom potrzebującym i że nasi wychowankowie już nigdy nie przejdą obojętnie obok człowieka potrzebującego ratunku i będą wiedzieli jak mogą pomóc.

    Dzięki takiej lekcji dzieci nauczyły się wielu ważnych rzeczy, które w przyszłości być może przyczynią się do uratowania komuś życia.

     

    Naszemu Gościowi – p. Wojciechowi – bardzo dziękujemy za przybycie do naszej szkoły i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy, ponieważ taka forma zajęć na pewno stanie się bardzo ważną częścią naszej pracy związanej z tematyką
    Bezpieczna szkoła -Bezpieczny uczeń”

     

  • Fernando przegania lenia

    Fernando przegania lenia

    09.03.2018r. gościliśmy w szkole aktorów Studia Artystycznego AKADA z Suwałk z przedstawieniem „Fernando przegania lenia”. Główny bohater Fernando zamiast się uczyć wolał spędzać czas na leniuchowaniu. Z pomocą postanowiła przyjść wilczyca Hiacynta. Niestety podczas podróży do sklepu została porwana przez chochliki. Fernando bał się tych stworzeń, więc gdy jedno z nich wtargnęło do jego domu, poprosił o pomoc dzieci. Wspólnymi siłami chochlik został przepędzony, a Hiacynta uwolniona. Dzieci zrozumiały, że działając razem można wiele zyskać. Fernando natomiast zaczął zauważać swoje błędy i zmienił zachowanie.

  • Dzień Kobiet w SP w Woźnicach

    Dzień Kobiet w SP w Woźnicach

    Jak co roku, 8 marca obchodziliśmy w szkole Międzynarodowy Dzień Kobiet. W tym roku odwiedzili nas Panowie 

    z Zespołu Szkół w Baranowie pod opieką p. Tomasza Morgasia i p. Mateusza Przybysza. 

    Zaprezentowany montaż słowno-muzyczny w humorystyczny sposób pokazał jaką rolę odgrywały (i nadal odgrywają) kobiety w świecie oraz ewolucję ich siły na przestrzeni dziejów. Pokaz uświetniły wystepy muzyczne przy dźwiękach gitar, na których grali Pan Mateusz Przybysz i Krzysztof Matulewicz, uczeń Gimnazjum w Baranowie. Życzeniom i dobrej zabawie nie było końca. 

  • Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

    Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

    Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to polskie święto państwowe obchodzone od 2011r. corocznie 1 marca. Zostało ustanowione w hołdzie bohaterom antykomunistycznego podziemia, którzy w obronie niepodległego bytu Państwa Polskiego, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienie dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego, z bronią w ręku, jak i w inny sposób, przeciwstawili się sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu. Społeczność naszej szkoły włączyła się w obchody tego święta – starsi uczniowie uczestniczyli w projekcji filmu nt. Żołnierzy Wyklętych, młodsi rozwiązywali teścik historyczny.

  • Targi Edukacji i Pracy Powiatu Mrągowskiego

    Targi Edukacji i Pracy Powiatu Mrągowskiego

              Dnia 28 lutego 2018r. o godzinie 10:00 hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie zapełniła się uczniami, którzy lada moment staną przed wyborem dalszej drogi kształcenia lub wkroczą na rynek pracy.

                Uczniowie klasy siódmej naszej szkoły też uczestniczyli  w tym spotkaniu.   

     Mają jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji do jakiej szkoły średniej pójdą, ale  myślę, że od przybytku głowa nie boli - im wcześniej tym lepiej.

     Na Targach Edukacji i Pracy Powiatu Mrągowskiego mogli zapoznać się ofertami mrągowskich szkół, lokalnych przedsiębiorców, służb mundurowych oraz instytucji rynku pracy.

    Wydarzenie  te organizowane jest od pięciu lat i ma za zadanie pomóc młodym ludziom w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. W tym roku organizatorzy nie mogli narzekać na frekwencję. Przez mrągowskie targi przewinęło się prawie pół tysiąca zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z propozycjami 40 wystawców.

    W programie targów były również  konsultacje z pośrednikami pracy, doradcami zawodowymi i innymi specjalistami rynku pracy. 

    Targi pod patronatem Starosty Mrągowskiego zorganizowane zostały przez Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Mrągowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie.

    Udział w targach odbył się w ramach doradztwa zawodowego.

  • „ Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy”

    „ Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy”

    Dnia 26.02.2018r. odbyło się spotkanie z pracownikami Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod hasłem „ Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy”.

    W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

     „Upadki osób” to grupa zdarzeń wypadkowych, do których dochodzi podczas pracy w gospodarstwach rolnych najczęściej. Większości wypadków przy pracy można zapobiec, jeśli zostaną wcześniej podjęte odpowiednie działania prewencyjne. Warto pamiętać, że poprawa bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym nie zawsze wiąże się z koniecznością angażowania dużych środków finansowych. Bardzo często wystarczy świadomość zagrożeń występujących w gospodarstwie oraz konsekwentne ich eliminowanie. Bezpieczeństwo jest bezcenną wartością i integralnym elementem dobrze prowadzonego gospodarstwa.

     Spotkanie miało na celu  promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzacja wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

    Pracownicy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa na wsi, dzieci obejrzały filmy przestrzegające przed niebezpiecznymi zachowaniami oraz otrzymały książeczki i malowanki utrwalające pozyskaną wiedzę.

    Uczniowie zostali zaproszeni do konkursu plastycznego, w którym każdego roku bardzo chętnie biorą udział.

  • Malowanie światłem

    Malowanie światłem

    21 lutego 2018r. uczniowie klasy VII uczestniczyli w warsztatach fotograficznych w Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach. Pan Mateusz Klimek opowiadał z pasją o swojej pracy ilustrując wypowiedź przepięknymi zdjęciami z akcji ratowniczych OSP i Rajdów Polski. Uczniowie obejrzeli również prezentację multimedialną o przeżyciach fotografów dokumentujących niebezpieczne akcje. Następnie wszyscy z zainteresowaniem oglądali stare aparaty fotograficzne, koreks ze spiralką, klisze, powiększalnik, lampę ciemniową. Pan Mateusz pokrótce przybliżył proces wywoływania kliszy i zdjęć. Ostatnim elementem spotkania były zajęcia praktyczne

    pt. „Malowanie światłem”. Uczniowie chętnie wykonywali wskazane ćwiczenia, na bieżąco oglądali swoje prace. Umówili się na kolejne zajęcia w ciemni fotograficznej. Do szkoły wrócili bogatsi w wiedzę i doświadczenia, niektórzy z deklaracją zostania fotografem. Zajęcia odbyły się w ramach lekcji plastyki – dział fotografia.

    Bardzo serdecznie dziękujemy panu Mateuszowi Klimkowi za super warsztaty.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Woźnicach
    Szkoła Podstawowa w Woźnicach
    Woźnice 11A
    11-730 Mikołajki
  • 87 4213507

Galeria zdjęć