lp. |
Nazwa |
Zasięg |
Osiągnięcia |
Rok |
1. |
Tematyczne konkursy plastyczne |
gminny |
8 x I miejsce 9 x II miejsce 10 x III miejsce 8 x wyróżnienie |
2003 - 2008 |
2. |
Tematyczne konkursy plastyczne |
gminny |
21 x I miejsce 25 x II miejsce 20 x III miejsce 26 x wyróżnienie |
2009 - 2021 |
3. |
Konkurs plastyczny |
powiatowy |
12 x laureat 1 x I miejsce 3 x finalista |
2017 |
4. |
Konkurs plastyczny |
wojewódzki |
2 x laureat |
2009, 2013 |
5. |
Konkurs plastyczny (Miesięcznik „Kocie Sprawy”) |
ogólnopolski |
20 x nagrodz, (publikacje w miesięczniku) |
od 2010 |
6. |
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej |
gminny |
3 x III miejsce |
2017 |
7. |
Konkurs kolęd i pastorałek |
gminny |
3 x I miejsce 1 x II miejsce 23x III miejsce 1 x wyróżnienie |
|
8. |
Powiatowy Konkurs Piosenki Zagranicznej |
powiatowy |
2 x III miejsce 1 x wyróżnienie |
2010 2012 |
9. |
Powiatowy Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej |
powiatowy |
wyróżnienie |
2018 |
10. |
Konkurs plastyczny |
Rejon (WJM, MPK) |
2 x II miejsce 2 x wyróżnienie 1 x nagroda główna |
|
11. |
Konkurs Wiedzy Leśnej dla Młodych Odkrywców Przyrody |
powiatowy |
II miejsce |
2017 |
12. |
XIV Mazurska Olimpiada Ekologiczna (607 uczestników) |
Rejon WJM |
8 miejsce w finale XIV MOE 8 x finalista |
2017 2018 |
13. |
Konkurs Wiedzy Leśnej |
powiatowy |
I miejsce
|
2019 |
14. |
Najlepszy doping dla Drużyny Narodowej podczas startu do III etapu 65. Tour de Pologne |
gminny |
II miejsce |
2008 |
15. |
Mikołajkowy Turniej Szkół Gminy Mikołajki |
gminny |
I miejsce |
2016 |
16. |
Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy |
gminny |
I miejsce |
|
17. |
Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym |
powiatowy |
II miejsce (kat. SP i gimnazja)
|
|
18. |
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla SP i gimnazjum |
powiatowy |
II miejsce |
2014 |
19. |
Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego |
powiatowy |
I miejsce |
|
20. |
Puchar Starosty Mrągowskiego w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
powiatowy |
III miejsce |
2017 |
21. |
Puchar Wójta Gminy Ełk – XIII Mazurskie Jesienne Biegi Przełajowe – punktacja ogólna szkół podst. |
rejon |
III miejsce |
2012 |
22. |
Puchar Starosty Mrągowskiego – Mistrzostwa Powiatu Mrągowskiego w halowej piłce nożnej chłopców |
powiatowy |
III miejsce |
2008 |
23. |
XII Trójbój Lekkoatletyczny - chłopcy |
gminny |
I miejsce |
2015 |
24. |
Klasyfikacja drużynowa – czwartki lekkoatletyczne |
rejon |
II III |
2013/14 2012/13 |
25. |
Turniej Piłki Nożnej „Od przedszkola do seniora” |
gminny |
III miejsce III miejsce |
2010 2011 |
26. |
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Mrągowskiego – rocznik 2005-2006 |
powiatowy |
II miejsce |
2014 |
27. |
III Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego |
powiatowy |
I miejsce |
2017 |
28. |
Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym - dziewczęta |
powiatowy |
II miejsce |
|
29. |
Puchar Starosty Mrągowskiego – Mistrzostwa Powiatu Mrągowskiego w Piłce Nożnej |
powiatowy |
III miejsce |
2014 |
30. |
Puchar Starosty Mrągowskiego – Eliminacje powiatowe XI Ogólnopolskiego Turnieju „Z podwórka na stadion” w Mini Piłce Nożnej Chłopców |
powiatowy |
III miejsce |
2011 |
31. |
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w biegach przełajowych chłopców |
wojewódzki |
V miejsce |
2014 |
32. |
Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym - chłopcy |
powiatowy |
I miejsce |
2009 |
33. |
Puchar Starosty Mrągowskiego – Spartakiada Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce |
powiatowy |
III miejsce |
2009 |
34. |
Puchar Wójta Gminy Ełk – XVI Mazurskie Biegi Przełajowe – punktacja ogólna szkół podstawowych |
rejon |
I miejsce |
2014 |
35. |
IX Trójbój lekkoatletyczny - chłopcy |
gminny |
II miejsce |
2012 |
36. |
VII Wiosenne Biegi Przełajowe – szkoła Podstawowa |
rejon |
V miejsce |
2014 |
37. |
Puchar Wójta Gminy Ełk – XIV Mazurskie Biegi Przełajowe – punktacja ogólna szkół podstawowych |
rejon |
I miejsce |
2012 |
38. |
Półfinał Mistrzostw Województwa WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej |
wojewódzki |
III miejsce |
2015 |
39. |
Czwórbój Lekkoatletyczny - chłopcy |
gminny |
I miejsce |
2008 |
40. |
Puchar Burmistrza Mikołajek w Mistrzostwach Gminy Mikołajki w Halowej Piłce Nożnej |
gminny |
II miejsce |
2008 |
41. |
Mistrzostwa Gminy Mikołajki Szkół Podstawowych LA |
gminny |
I miejsce |
2009 |
42. |
Puchar Burmistrza Mikołajek w Mikołajkowym Turnieju Sportowym |
gminny |
III miejsce |
2007 |
43. |
Dziecięcy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Mrągowskiego |
powiatowy |
II miejsce |
2013 |
44. |
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce SP |
rejon |
III miejsce |
2009 |
45. |
Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym – chłopcy kl. V |
powiatowy |
II miejsce |
2010 |
46. |
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS – trójbój lekkoatletyczny chłopców SP |
wojewódzki |
I miejsce |
2008 |
47. |
Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym - dziewczęta |
powiatowy |
III miejsce |
2010 |
48. |
IX Trójbój Lekkoatletyczny - dziewczęta |
rejon |
II miejsce |
2012 |
49. |
X Trójbój Lekkoatletyczny - dziewczęta |
rejon |
II miejsce |
2013 |
50. |
XII Trójbój Lekkoatletyczny - dziewczęta |
rejon |
I miejsce |
2015 |
51. |
VIII Wiosenne Biegi Przełajowe |
rejon |
III miejsce |
2015 |
52. |
Puchar Burmistrza Miasta Mrągowa w VI Turnieju Miast Historycznych Warmii i Mazur – klasyfikacja generalna szkół |
wojewódzki |
II miejsce |
2015 |
53. |
Puchar Bractwa z Mrągowa w VII Turnieju Miast Historycznych Warmii i Mazur |
wojewódzki |
|
2016 |
54. |
VIII Turniej Miast Historycznych Warmii i Mazur |
wojewódzki |
I miejsce scenka I miejsce klasyf. ogólna |
2018 |
55. |
Puchar Burmistrza Miasta Rynu w VII Turnieju Miast Historycznych Warmii i Mazur |
wojewódzki |
II miejsce + udział w Dniu Rycerskim w Zespole Placówek Eduk. w Olsztynie |
2016 |
56. |
Puchar Dyrektora Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie w VIII Turnieju Miast Historycznych Warmii i Mazur |
wojewódzki |
Dla Najlepszych w Wiedzy Historycznej |
2018 |
57. |
Puchar Ministra Pracy i polityki Społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza XVI Mazurskie Jesienne Biegi Przełajowe – punktacja ogólna gmin |
rejon |
VI miejsce |
2014 |
58. |
Mistrzostwa Województwa WM ZLZS w Halowej Piłce Nożnej SP |
wojewódzki |
IV miejsce |
2015 |
59. |
Mistrzostwa Województwa W-M Z LSZ w Biegach Przełajowych – punktacja gmin |
wojewódzki |
III miejsce |
2015 |
60. |
V Lidzbarskie Czwartki Lekkoatletyczne |
rejon |
III miejsce |
|
61. |
Mistrzostwa Województwa W-M Z LSZ w Biegach Przełajowych – punktacja klubów |
wojewódzki |
III miejsce |
2015 |
62. |
Mistrzostwa Województwa W-M Z LSZ w Lekkiej Atletyce – punktacja gmin |
wojewódzki |
V miejsce/ 19 gmin |
2018 |
63. |
Ogólnopolski Test Wiedzy Meditest |
ogólnopolski |
I miejsce |
2016 |
64. |
Półfinał Województwa w zawodach drużynowych Tenisa Stołowego - dziewczęta |
wojewódzki |
III miejsce |
2017 |
65. |
Najlepsza Sztafeta Dziewcząt |
|
|
2016 |
66. |
XIV Trójbój Lekkoatletyczny - chłopcy |
rejon |
II miejsce |
2017 |
67. |
XIII Trójbój Lekkoatletyczny - chłopcy |
rejon |
I miejsce |
2016 |
68. |
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w Trójboju Lekkoatletycznym - dziewczęta |
wojewódzki |
IV miejsce |
2017 |
69. |
XIV Trójbój Lekkoatletyczny - dziewczęta |
rejon |
I miejsce klas. ogólna I m skok w dal I m rzut piłeczką palant. |
2017 |
70. |
XIII Trójbój Lekkoatletyczny - dziewczęta |
rejon |
I miejsce klas. ogólna |
2016 |
71. |
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS – trójbój lekkoatletyczny chłopców SP |
wojewódzki |
V miejsce |
2016 |
72. |
VI Lidzbarskie Czwartki Lekkoatletyczne – klasyfikacja szkół |
rejon |
III miejsce |
2016 |
73. |
VII Lidzbarskie Czwartki Lekkoatletyczne – finał miejski |
rejon |
III miejsce |
2017 |
74. |
XV Trójbój Lekkoatletyczny - chłopcy |
rejon |
III miejsce |
2018 |
75. |
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej |
gminny |
II miejsce III miejsce |
2018 |
76. |
Gminny Konkurs Recytatorski Spotkania z Poezją |
gminny – eliminacje do powiatowych |
II miejsce 2 x III miejsce |
2018 |
77. |
Powiatowy Konkurs Recytatorski Spotkania z Poezją |
powiatowy |
wyróżnienie |
2018 |
78. |
Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego |
powiatowy |
III miejsce |
2018 |
79. |
Konkurs „Szukamy drzew o cechach pomnikowych” |
Rejon WJM |
Nagroda główna |
2011 |
80. |
Powiatowy Dzień Ziemi |
powiatowy |
I miejsce scenka ekolog. I miejsce plakat II miejsce plakat |
2017 |
81. |
IV Przegląd Teatrów Szkolnych i Amatorskich |
powiatowy |
II miejsce |
2017 |
82. |
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego |
powiatowy |
III miejsce chł. |
2016 |
83. |
Mistrzostwa Powiatu Mrągowskiego w Tenisie Stołowym |
powiatowy |
I miejsce dz. I miejsce chł. |
2017 |
84. |
Półfinał Województwa w Zawodach Drużynowych Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych |
wojewódzki |
III miejsce dz. |
2017 |
85. |
XI Memoriał im. Z. Piątka w Tenisie Stołowym |
rejon |
I, II, III miejsce |
2017 |
86. |
XII Memoriał im. Z. Piątka w Tenisie Stołowym |
rejon |
2 x I miejsce II, III miejsce |
2018 |
87. |
XIII Memoriał im. Z. Piątka w Tenisie Stołowym (80 zawodników) |
rejon |
2 x I miejsce II miejsce |
2019 |
88. |
Gminny Turniej Tenisa Stołowego |
gminny |
2 x I miejsce II miejsce |
2018 |
89. |
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym |
powiatowy |
II miejsce 2 x III miejsce |
2018 |
90. |
Powiatowy Konkurs Recytatorski Wiosenny salonik poezji |
powiatowy |
II miejsce 2 x III miejsce |
2018 |
91. |
Gminny Konkurs Recytatorski Spotkania z Poezją |
gminny |
II miejsce wyróżnienie |
2019 |
92. |
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej |
gminny |
I miejsce II miejsce wyróżnienie |
2019 |
93. |
III Powiatowy Konkurs Recytatoeski Poezji Religijnej |
powiatowy |
I miejsce |
2019 |
94. |
Gminny Konkurs Piękne czytanie to też sztuka |
gminny |
III miejsce wyróżnienie |
2019 |
95. |
Mistrzostwa Województwa LZS w Biegach Przełajowych (ponad 150 uczestników) |
wojewódzki |
III miejsce w kat. młodzików |
2019 |
96. |
XV Trójbój Lekkoatletyczny - dziewczęta |
rejon |
I miejsce klas. ogólna Najlepsza biegaczka Najlepsza skoczkini Najlepsza miotaczka |
2018 |
97. |
Gminny Rajd Niepodległości |
gminny |
I miejsce |
2018 |
98. |
Gminny Konkurs Plastyczny Nasza Niepodległa |
gminny |
I miejsce III miejsce 2 x wyróżnienie |
2018 |
99. |
Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej |
gminny |
III miejsce |
2018 |
100 |
Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce Zrzeszenia LZS |
wojewódzki |
I miejsce bieg 300m I miejsce skok w dal II miejsce skok w dal II miejsce skok w dal |
2018 |
101 |
Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia Lzs w Lekkiej Atletyce |
wojewódzki |
III miejsce skok w dal |
2017 |
102 |
Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce |
powiatowy |
II miejsce skok w dal III miejsce bieg 60m III miejsce rzut piłeczką II miejsce sztafeta dz. |
2017 |
103 |
XII Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny dla dzieci |
międzynarodowy |
IV miejsce rzut piłeczką palantową |
2017 |
104 |
Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych |
|
I miejsce bieg 300m II miejsce bieg 300m II miejsce bieg 60m I miejsce rzut piłeczką III miejsce rzut piłeczką II miejsce skok w dal |
2018 |
105 |
Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Lekkiej Atletyce |
wojewódzki |
I miejsce rzut piłeczką II miejsce bieg 300m |
2018 |
106 |
Mistrzostwa Województwa LZS w Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
III miejsce |
2019 |
107 |
Konkurs Wiedzy Czysty las |
Rejon Nadleśnictwa Mrągowo |
II miejsce |
2019 |
108 |
Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Lekkiej Atletyce |
wojewódzki |
I miejsce skok w dal III miejsce bieg 100m |
2019 |
109 |
Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców |
wojewódzki |
I miejsce bieg 600m |
2019 |
110 |
Konkurs Recytatorski „Baczyński 2021” |
wojewódzki |
I miejsce |
2021 |