Wizyta przedszkolaków w jednostce wojskowej

Dnia  11 maja 2018r. dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką pani Aliny oraz wspaniałych mam - pani Natalii i pani Justyny pojechały do Jednostki Wojskowej w Giżycku. Przy wejściu powitał wszystkich pan Rafał Bielak, który jest żołnierzem w tej jednostce. Podczas wycieczki nasze pociechy miały możliwość obejrzenia żołnierskich mundurów i sprzętu bojowego. Mogły wchodzić do środka pojazdów, co sprawiło im ogromną radość. Oglądały broń oraz podziwiały akcesoria wojskowe. Na zakończenie otrzymały upominki, które bardzo spodobały się przedszkolakom.

Składamy serdeczne podziękowania panu Rafałowi oraz wszystkim żołnierzom jednostki.