Mamy Niepodległą!

To ogólnopolska akcja społeczna organizowana od 2013r. przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Polega na wysyłaniu do bliskich i znajomych kartek okolicznościowych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku po raz kolejny postanowiliśmy wziąć udział w akcji. Nie udało nam się pozyskać bezpłatnych pocztówek na rok 2018, wydrukowaliśmy „własne” korzystając ze wzorów z lat ubiegłych. W dniach 06 – 09.11.2018r. wysłaliśmy pocztówki z życzeniami do zaprzyjaźnionych szkół, instytucji, ministerstw i kancelarii Prezydenta RP.