Dzień Niepodległości

10 listopada 2017r. obchodziliśmy Święto Niepodległości. Uczniowie klasy VII pod kierunkiem pani Adriany Stręt przedstawili montaż słowno - muzyczny 11 listopada Dzień Niepodległości. Uroczystość rozpoczęło  odśpiewanie hymnu. Artyści w scence historycznej przybliżyli losy Polski od I rozbioru w 1772r. do odzyskania niepodległości w 1918r. Zaśpiewali pieśni patriotyczne Rota, Wojenko, wojenko, Ułani, Jak długo w sercach naszych, a wiersze pięknie recytowali Jurek (kl.VI), Antosia i  Michał (kl. III), Beata i Marceli (kl. VII). To był ważny dzień w życiu każdego Polaka, także tego najmłodszego. Przedstawienie podobało się bardzo uczniom, rodzicom i nauczycielom. Wszyscy w tym dniu założyli stroje galowe, a nasze maluchy z oddziału przedszkolnego przygotowały również kotyliony i chorągiewki. Było patriotycznie i wzniośle.

12.X.2017r. uczniowie zaprezentowali montaż społeczności lokalnej podczas mszy niedzielnej w kościele parafialnym w Woźnicach.